Przytulne i ciepłe, całoroczne domy drewniane to projekty, które zawsze robią wrażenie i są idealnym miejscem do relaksu. Kojarzą się z ciszą i odpoczynkiem pośród zieleni. Walory estetyczne to niejedyne ich zalety. Samo drewno jest materiałem w stu procentach ekologicznym, a w dodatku zapewnia świetny mikroklimat wnętrz, w których utrzymuje się idealna wilgotność zarówno latem, jak i zimą. Pozwala to na świetny wypoczynek i regenerację, dając energię na nowe wyzwania.

Projekty całorocznych domów drewnianych

Nasz zespół to projektanci z pasją. Ich wizja pozwala tworzyć urzekające prostotą i funkcjonalnym designem całoroczne domki norweskie, których stylistyka i funkcje użytkowe są zawsze ściśle dopasowane do potrzeb klienta. Oczywiście nie oznacza to, że trzeba mieć wiedzę na temat architektury wnętrz i budynków, by współpracować z nami. Kontakt zawsze zaczynamy od wstępnego wywiadu, na podstawie którego jesteśmy w stanie przygotować satysfakcjonujący Państwa projekt gotowego domku w dobrej cenie.

Całoroczne domy pod klucz

Odpowiednie zabezpieczenie i impregnacja pozwala tworzyć trwałe, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, działanie pleśni, grzybów, a nawet ognia, miejsca do życia. Realizujemy zamówienia na terenie województwa lubuskiego.

Trwałe i solidne gotowe domki całoroczne

Wykonywane przez nasz zespół doświadczonych specjalistów całoroczne domy drewniane oddajemy w wariancie pod klucz, nie trzeba się więc martwić o ich wykończenie. Oznacza to, że nie wymagają dodatkowej adaptacji i zazwyczaj można się do nich od razu wprowadzać. Nie ma też problemu z utrzymanie odpowiedniej temperatury. Gruba warstwa termoizolacyjna zapewnia ograniczenie nagrzewania latem, a zarazem zmniejsza straty cieplne i wychładzanie w czasie srogiej zimy.

Sielski klimat domu z drewna pod klucz – lubuskie

Nasze domy całoroczne z drewna oferujemy w różnych wariantach stylistycznych. W zależności od potrzeb i Państwa oczekiwań może to być styl bardziej sielski, kojarzony z polską wsią, ale też nieco bardziej minimalistyczny i nowoczesny. Jeżeli marzą Państwo o eleganckim i starannie wykończonym froncie – chętnie pomożemy osiągnąć zamierzony cel. Znajdą Państwo u nas też klasyczne domki norweskie. Projekty w skandynawskim stylu świetnie łączą tradycję i nowoczesność. Pasują do niemal każdego otoczenia, zachowując wysokie walory użytkowe.

Projekty eleganckich domów norweskich z drewna

Decydując się na nasze całoroczne domy z drewna, wybierają Państwo gwarancję solidności na kolejne dziesięciolecia. Wystarczy pamiętać o okresowych zabiegach impregnacyjnych i konserwacyjnych, a nasza drewniana konstrukcja będzie służyć przez wiele kolejnych lat. W dodatku oddajemy projekty pod klucz w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do kontaktu z nami. Razem spełnimy Państwa marzenia.