Nasza firma zajmuje się budowaniem wysokiej jakości domów drewnianych. Oferujemy domy szkieletowe według różnorodnych projektów, spośród których każdy Klient znaleźć może wzór dla siebie. Proponujemy budynki o różnych układach pomieszczeń i powierzchniach – począwszy od niewielkich domków o powierzchni ok. 30-40 metrów kwadratowych, które sprawdzą się znakomicie jako obiekty letniskowe i rekreacyjne, aż po duże i wygodne budynki o metrażu od 100 do nawet 200 metrów, w których można komfortowo mieszkać przez cały rok. Nasze domy kanadyjskie są wykonywane jedynie z certyfikowanego, wysokogatunkowego drewna o niskiej wilgotności. Dodatkowo jest ono skutecznie zabezpieczane odpowiednimi preparatami, które chronią drewno przed ogniem, grzybami i pleśnią. W pracy stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe.

Działamy na terenie zachodniej Polski oraz Niemiec. Obsługujemy klientów na terenie województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnoląskiego, jednakże bezproblemowo jesteśmy w stanie dojechać do Klientów również z dalszych obszarów.

Gotowe domy drewniane pod klucz

Wykonujemy domki drewniane pod klucz, czyli kompleksowo wykończone i gotowe do wprowadzenia się i zamieszkania. Wewnątrz wykonane są wszystkie niezbędne instalacje, a na ścianach położone tynki. Podłogi, ściany i sufity są wykończone, a w łazienkach podłączona jest armatura sanitarna. Zamontowane są drzwi i okna. Nasze domy kanadyjskie pod klucz są również odpowiednio ocieplone i pokryte izolacją chroniącą przed wiatrem i wilgocią.

Domy kanadyjskie całoroczne

Domy drewniane prefabrykowane mogą być użytkowane przez cały rok. Odpowiednia budowa, wykończenie i ocieplenie budynku sprawiają, że będą one wygodnym i przytulnym lokum nawet podczas mroźnej zimy czy deszczowej jesieni. Domy z drewna charakteryzują się również specyficznym i zdrowym mikroklimatem. Regularna, odpowiednia konserwacja drewna pozwala cieszyć się lokum w niezmienionym stanie przez wiele dziesięcioleci.

Konstrukcja domów szkieletowych (kanadyjskich)

Większość szkieletu budynku drewnianego prefabrykowanego powstaje w hali produkcyjnej, na miejsce budowy dostarczane są więc już gotowe elementy i części, co znacznie wpływa na skrócenie czasu postawienia obiektu. Konstrukcja jest ponadto bardzo lekka i nie wymaga wylania fundamentów, co również znacząco skraca czas wykonania. Budowa domku kanadyjskiego jest możliwa o każdej porze roku.

Energooszczędne domy z drewna

Produkowane przez nas budynki są wysoce energooszczędne. Wyróżnia je niski współczynnik przenikania ciepła oraz wysoka izolacyjność. Dzięki temu możliwe jest znaczne zaoszczędzenie energii niezbędnej do ogrzania obiektu zimą i jesienią, co wiąże się ze sporymi oszczędnościami finansowymi. Latem natomiast w domku skandynawskim można cieszyć się przyjemnym chłodem, nawet jeśli na zewnątrz panuje wysoka temperatura.

Większość projektów można odpowiednio zaadaptować jako dom z drewna. W naszej ofercie posiadamy także gotowe projekty idealne do postawienia domu drewnianego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą domków skandynawskich pod klucz. Zapewniamy profesjonalne i rzetelne wykonanie w uzgodnionym terminie. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących naszego asortymentu jesteśmy do Państwa dyspozycji.