Oferujemy domki rekreacyjne drewniane o różnym metrażu, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Nasz asortyment obejmuje zarówno obiekty letniskowe, jak też całoroczne. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak największe pole manewru w zakresie późniejszej adaptacji i aranżacji.

Domki rekreacyjne z drewna

Nasze domki letniskowe z drewna wykonane są jedynie z najwyższej jakości materiałów. Wykorzystujemy wysokogatunkowe, certyfikowane drewno o niskim poziomie wilgotności. Jest ono dodatkowo zabezpieczane specjalnymi, bezpiecznymi dla zdrowia ludzi środkami o działaniu przeciwogniowym i przeciwgrzybiczym. Nasze konstrukcje są odporne na działanie ognia i rozwój pleśni. Nie pękają i nie odkształcają się pod wpływem wody.

Domki drewniane

Oferujemy gotowe domki w stanie pod klucz, czyli kompleksowo wykończone i wyposażone w niezbędne instalacje i sanitariaty. Są przygotowane do natychmiastowego wprowadzenia się przez właścicieli lub lokatorów. Ściany i dachy budynków są ocieplone i odpowiednio zaizolowane przed wiatrem, co zapewnia komfort użytkowania również zimą i jesienią.