Niezależnie od tego, gdzie chciałbyś wybudować swój dom, nasz produkt sprawdzi się wszędzie. Energooszczędne domy z drewna – projektowane i wykonywane przez doświadczony zespół – to propozycja dla każdego, kto oczekuje bezkompromisowej solidności i rzeczywistego, ekologicznego podejścia. Niepodważalna estetyka, pełna harmonia z naturą i zauważalne ograniczenie kosztów zużycia energii są głównymi cechami naszych realizacji.

Ekologiczne domy z drewna

Nie tylko współczesne trendy determinują budowę obiektów wykorzystujących naturalne surowce. Międzynarodowe dyrektywy nie nakazują wprost, ale z pewnością sugerują tworzenie budynków o wysokiej klasie energetycznej. W dobie globalnego ocieplenia takie podejście to konieczność, jeżeli chcemy zachować środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń. Energooszczędne domy drewniane to zatem nie tylko propozycja dla ludzi, chcących się wyróżnić, lecz dla każdego, kto realnie myśli o przyszłości, stawiając na dobrze zaplanowane, długoterminowe inwestycje.

Energooszczędne domy

Niski współczynnik przenikalności cieplnej to kluczowy parametr, na który warto zwrócić uwagę, decydując się na budowę domu. Oczywiście nasze drewniane produkty charakteryzują się najlepszymi właściwościami pod tym względem. Dobra termoizolacja zapewnia ograniczenie wydatków na ogrzewanie zimą, a jednocześnie znaczne zmniejszenie rachunków za prąd latem. Klimatyzacja może zużywać znacznie mniej energii w takich wnętrzach. Stawiając na nasze energooszczędne realizacje, można  osiągnąć obniżenie wydatków na ogrzewanie oraz energię elektryczną.

Ekologiczne domy z drewna – lubuskie

W trakcie budowy nie stosujemy żadnych toksycznych środków chemicznych. Do zabezpieczenia samego drewna przed działaniem pleśni i grzybów również wykorzystujemy przyjazne dla środowiska rozwiązania. Państwa wymarzony dom, dzięki zastosowanym budulcom, będzie też posiadał specyficzny mikroklimat. To zasługa świetnych właściwości, jakie zapewnia drewno pod kątem oddychalności i poziomu ogólnej wilgotności.

Naturalne, energooszczędne domy i domki

Świetnym pomysłem na dopełnienie ekologicznego charakteru domku będzie inwestycja w odnawialne źródła energii. Wszystko zależy od planowanej lokalizacji – może to być mała farma słoneczna, elektrownia wiatrowa albo osadzona w pobliżu rzeki elektrownia wodna. Możemy w ten sposób uzyskać nie tylko zeroemisyjny, lecz również samowystarczalny dom z drewna o bardzo dobrych parametrach energetycznych. Rozwijająca się moda na budowę takich konstrukcji sprzyja środowisku.

Solidne i trwałe, nowoczesne domy drewniane

Ocieplenie klimatu, międzynarodowe dyrektywy o zmniejszeniu zużycia energii, zmęczenie życiem w mieście i potrzeba bliskości z naturą sprawiają, że ludzie decydują się na powrót do korzeni i wykorzystywanie naturalnego, ekologicznego surowca do budowy swoich domów. Drewno ma świetne właściwości, a przy minimum zabiegów pielęgnacyjnych i impregnacyjnych staje się trafioną inwestycją na całe życie. Zaufaj nam i stwórz swój idealny dom. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze współpracy.