W branży budowlanej coraz popularniejsze stają się ostatnio naturalne surowce. Nowe spojrzenie na drewno dało szansę na stworzenie energooszczędnych i ekologicznych obiektów mieszkaniowych dla rodzin. Drewniane domy szkieletowe – projektowane i wykonywane przez nasz wykwalifikowany zespół – to odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku. Elastyczność i szybkość realizacji, przy jednoczesnej wysokiej jakości i niskiej cenie sprawiają, że stały się one świetną inwestycją kapitału. To także idealna propozycja dla ludzi chcących zbudować bezpieczne miejsce zamieszkania na wiele lat.

Domy szkieletowe pod klucz

Ekonomiczne w codziennym użytkowaniu domy szkieletowe – jakie stawiamy na terenie województwa lubuskiego – to świetna propozycja dla każdego, kto szuka dobrego stosunku ceny do jakości. Co więcej, wykorzystanie do konstrukcji gotowych komponentów znacznie skraca czas budowy. Sprawia to, że warto zastanowić się nad proponowanymi przez nas tzw. domkami kanadyjskimi. Ponadto technologia, w jakiej są wykonywane, pozwala z powodzeniem dostosowywać je do najróżniejszych warunków zabudowy, uwarunkowań geodezyjnych i terenowych.

Domy szkieletowe lubuskie

Budowane przez nas solidne i trwałe domy szkieletowe pod klucz posiadają wszelkie niezbędne instalacje i kompletne wyposażenie wnętrz. W zależności od potrzeb klienta są to instalacje:

  • ciepłego ogrzewania,
  • wentylacji i klimatyzacji,
  • elektryczne i sieciowe,
  • alarmowe,
  • inteligentnego domu.

Montowane przez nas okablowanie strukturalne pozwoli stworzyć ekologiczny i nowoczesny dom, który na bieżąco sam reguluje wszelkie parametry dzięki sieci czujników. Pozwala to na utrzymanie odpowiedniego komfortu i zapewnienie wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Konsekwencją jest oczywiście obniżenie rachunków za media.

Szkieletowe domy drewniane

Szybki czas realizacji to jeden z najważniejszych atutów domów wykonywanych w technologii szkieletowej. Zastosowanie wyselekcjonowanego, impregnowanego drewna pozwala znacznie podnieść parametry klimatyczne wnętrza oddawanego budynku. Dzięki łatwej obróbce tego surowca skraca się też czas przygotowywania prefabrykowanych elementów. Pozwala to na rewolucyjne wręcz skrócenie okresu pomiędzy pierwszym kontaktem z nami a oddaniem budynku „pod klucz”.

Zalety domów z drewna

Przyjemny chłód latem i miłe ciepło zimą, przy zachowaniu unikalnego mikroklimatu i odpowiedniego poziomu wilgotności – te cechy przypisujemy energooszczędnym domom szkieletowym z drewna. Niebywałym atutem jest również świetna izolacja akustyczna dająca poczucie spokoju i ciszy, nawet w bardziej zaludnionej okolicy. Uzupełniając konstrukcję o wentylację mechaniczną z rekuperacją i dbając o jej szczelność, możemy uzyskać dom w pełni pasywny.

Solidne i trwałe realizacje domów szkieletowych

Wysoka jakość materiałów w połączeniu z zaufaną ekipą fachowców i inżynierów to gwarancja sukcesu każdej budowy. Jeżeli zależy Państwu na połączeniu aspektów ekologicznych i ekonomicznych, a także świetnym designie i atrakcyjnej cenie to oferowane przez nas drewniane domy szkieletowe są idealną propozycją dla Państwa. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami i rozpoczęcia budowy!