Szybka realizacja, atrakcyjna cena, a przy tym solidność, trwałość i energooszczędność to wszystkie cechy, których oczekują klienci od swojego wymarzonego domu. Z nami łatwo spełnisz swoje pragnienia. Rozwiązaniem są drewniane domy prefabrykowane, którymi zajmujemy się na co dzień. Działamy kompleksowo – od projektu po oddanie kluczy – dbając o każdy etap budowy. Pomożemy stworzyć przytulne i bezpieczne miejsce na Ziemi.

Domy z drewnianych prefabrykatów

Zgłaszają się do nas osoby, które nie tylko poszukują solidnych domów, lecz także dbają o przyrodę. Ma to związek z rosnącą świadomością ekologiczną społeczeństwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ludzi, dla których dbałość o środowisko naturalne jest priorytetowa i determinuje konkretne decyzje zakupowe, projektujemy i wykonujemy prefabrykowane domy drewniane, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Zaawansowany proces prefabrykacji pozwala uzyskać konstrukcje o niespotykanej dotąd odporności na warunki atmosferyczne i świetnej energooszczędności.

Energooszczędne domy z prefabrykatów

Niska cena i bardzo dobre parametry termiczne (niemal brak emisji ciepła do atmosfery) pozwalają stwierdzić, że oferowane przez nas domy drewniane z prefabrykatów to najlepsza decyzja i inwestycja, jaką można podjąć. Oczywiście cechy czysto użytkowe, a także korzyści ekonomiczne płynące z budowy obiektu w tej technologii, idą w parze z walorami estetycznymi. Niebanalny design i staranne wykonanie to cechy, którymi z pewnością charakteryzują się nasze kompleksowe realizacje.

Naturalne i ekologiczne domy z drewna

Jeżeli bliskość natury i harmonia z otaczającą przyrodą są dla Ciebie ważne, to ucieszy Cię fakt, że prefabrykowane domy z naturalnego drewna posiadają jedne z najlepszych parametrów ekologicznych – zarówno pod względem samej technologii budowy i wykorzystywanych surowców, jak i późniejszego użytkowania. Ograniczenie zużycia energii niesie za sobą wymierne korzyści dla środowiska oraz bardzo znaczące oszczędności. Przedsiębiorcy z pewnością docenią możliwość znacznego obniżenia kosztów mediów.

Dlaczego warto postawić na dom prefabrykowany?

Jeżeli nadal zastanawiają się Państwo nad tym, czy warto podjąć życiową decyzję i zdecydować się na budowę prefabrykowanego domu drewnianego, podsumujemy zalety takiego rozwiązania, a są nimi:

  • stosunkowo niska cena,
  • najwyższe parametry termoizolacyjne,
  • idealny mikroklimat – naturalna regulacja wilgotności,
  • krótki czas budowy – realizacja w kilkanaście tygodni,
  • możliwość budowy zimą – dzięki zastosowaniu prefabrykatów,
  • niewielki ciężar całej konstrukcji daje możliwość budowy w trudnych warunkach terenowych na niepewnym gruncie.

To tylko najważniejsze zalety tych ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań. Chcą Państwo dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Solidność i oszczędność, czyli domy przyszłości

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i równie kompleksowo. Działamy od pierwszego telefonu, przez cały proces inwestycyjny, aż po przekazanie kluczy szczęśliwemu nabywcy. Pomagamy załatwić wszelkie formalności. Zapraszamy do współpracy!