• Pow. użytkowa: 98,02 m²
  • Pow. zabudowy: 121,19 m²
  • Pow. dachu: 214 m²
  • Min. szer. działki: 20,51 m
  • Kubatura: 378 m³
  • Liczba pokoi: 3
  • Wysokość budynku: 6,8 m
  • Kąt nach. dachu: 30°

Szukasz projektu domu swoich marzeń, który będzie funkcjonalny, nowoczesny i przestronny? Lubisz, kiedy każda przestrzeń spełnia swoje zadanie i pozwala Ci odpocząć i się zrelaksować w rodzinnym gronie? Projekt całorocznego domu z drewna Bilbo może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Gotowy dom drewniany pod klucz

Rozmieszczenie pomieszczeń zostało zaplanowane z uszanowaniem stref funkcjonalności przestrzeni mieszkalnej. Dwie strefy, rekreacyjna i wypoczynkowa, pozwalają domownikom być dokładnie tam, gdzie mają ochotę. Na pierwszą strefę składa się przestronny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią wyposażoną w spiżarnię. Wyjście na zadaszony taras pozwala dodatkowo powiększyć przestrzeń i stworzyć połączenie z ogrodem będąc idealnym rozwiązaniem w sezonie wiosenno-letnim. Z kolei przestrzeń wypoczynkowa domu kanadyjskiego Bilbo powstaje z jednej dużej sypialni oraz dwóch mniejszych pokoi mogących pełnić funkcję pokoju dziecięcego, pokoju dla gości lub biura. Projektant wziął pod uwagę potrzeby czteroosobowej rodziny i umieścił w projekcie dwie łazienki.

Nowoczesne domy szkieletowe

Prosta bryła projektu całorocznego domu z drewna Bilbo przy wykorzystaniu dachu dwuspadowego pozwala na obniżenie kosztów realizacji. Wykorzystane materiały wykończeniowe sprawiają, że budynek dobrze się prezentuje na tle sąsiednich budowli, a jednocześnie ładnie wpisuje się w otoczenie. Dzięki konstrukcji charakterystycznej dla domów szkieletowych możemy być pewni, że realizacja projektu będzie szybsza niż budowa domu drewnianego pod klucz tradycyjnymi metodami.
Dzięki wykorzystaniu w projekcie dodatkowych pomieszczeń funkcjonalnych korzystanie z domu kanadyjskiego Bilbo jest bardzo komfortowe. Obecność spiżarni pomoże utrzymać minimalistyczny porządek w kuchni oraz pozwoli na wygodne magazynowanie produktów spożywczych i domowych przetworów. Dodatkowe pomieszczenie o funkcji garderoby będzie miłym udogodnieniem dla wszystkich członków rodziny i zapewni porządek w reprezentacyjnej części domu. Domy szkieletowe powstałe w ramach projektu Bilbo cieszą się dużą popularnością wśród rodzin z dziećmi, które lubią aktywnie spędzać czas, korzystać z ogrodu do gier i zabaw oraz, przede wszystkim, naturalnie się czuć w swoim najbliższym otoczeniu.
Projekt Bilbo jest stworzony dla osób ceniących sobie ciekawe rozwiązania i nowoczesność. Jeśli szukasz w swoim domu tych cech, ten projekt może być Twoim wymarzonym domem drewnianym pod klucz.