• Pow. użytkowa: 108,46 m²
  • Pow. zabudowy: 132,54 m²
  • Pow. dachu: 230 m²
  • Min. szer. działki: 22,17 m
  • Kubatura: 481  m³
  • Liczba pokoi: 3
  • Wysokość budynku: 6,72 m
  • Kąt nach. dachu: 30°

Własny dom – marzy o nim wiele osób. Choć jest droższy od mieszkania, to daje nieporównywalnie więcej swobody. Umożliwia codzienny kontakt z naturą i stanowi miejsce, w którym można wypocząć w zupełnej samotności. Nasze domy drewniane całoroczne są przystanią, w której możesz żyć na własnych warunkach. Oferujemy projekty dopasowane do różnych oczekiwań, zarówno tych dotyczących estetyki, jak i bardziej praktycznych aspektów, takich jak rozmiar działki. Całoroczne domy kanadyjskie z drewna to najszybszy sposób na spełnienie marzenia o własnym miejscu na Ziemi. W porównaniu z budynkami murowanymi buduje się je w tempie wręcz ekspresowym.

Idealny dla rodziny – tak pokrótce można opisać model Abra. Ma bardzo klasyczną budowę, która sprawdza się na większości działek. Jest idealny do wybudowania na terenie o ograniczonej szerokości. To budynek parterowy, który zapewnia wygodne zamieszkiwanie wszystkim pokoleniom w rodzinie – od małych dzieci po starsze osoby. Przyszli mieszkańcy całorocznego domu szkieletowego Abra będą korzystać z funkcjonalnie urządzonych wnętrz. Punktem centralnym jest strefa dzienna, w której przyjemnie spędza się czas wraz z najbliższymi. Przestrzeń, otwarta kuchnia i miejsce na duży stół sprzyjają wizytom gości. Uzupełnieniem kuchni jest spiżarka, w której można przechowywać zapasy i przetwory na zimę. Tuż obok kuchni znajduje się salon wraz z kominkiem, którego nie mogło zabraknąć w klasycznym domu całorocznym z drewna. Ze strefy dziennej przechodzi się do jednej z trzech przestronnych sypialni, które doskonale nadają się do zaadaptowania również jako gabinet czy pokój gościnny. Drewniane domy kanadyjskie zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz, dlatego w projekcie znalazł się otwarty taras.

Projekt opiera się na konstrukcji szkieletowej, dzięki czemu wzniesienie budynku zajmuje niewiele czasu. Jako że oferujemy domy z drewna pod klucz, to w ich projekcie uwzględniamy wymagania planów zagospodarowania przestrzennego. W przypadku tego domu kalenica dachu jest ustawiona równolegle do drogi. Warto poznać również inne szkieletowe konstrukcje z drewna, jakie znajdują się w naszej ofercie.