• Pow. użytkowa: 94,05 m²
  • Pow. zabudowy: 178,4 m²
  • Pow. dachu: 269 m²
  • Min. szer. działki: 23,73 m
  • Kubatura: 866,5 m³
  • Liczba pokoi: 3
  • Wysokość budynku: 7,27 m
  • Kąt nach. dachu: 30°

Pragniesz znaleźć projekt, który pozwoli Ci stworzyć wymarzony dom? Chciałbyś, żeby budowa trwała możliwie jak najkrócej? A może szukasz nowoczesnych rozwiązań w rozsądnej cenie? Projekt bursztyn jest domem całorocznym z drewna w stylu kanadyjskim, który może spełnić Twoje oczekiwania.

Gotowy dom drewniany pod klucz

Domy drewniane Bursztyn są budynkami parterowymi, co zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz stanowi znaczne ułatwienie dla seniorów i rodziców z małymi dziećmi. Projekt Bursztyn wyróżnia się konstrukcją domu szkieletowego wzorowaną na prostej bryle, co pozwala na realizację budynku w krótkim czasie. Otwarta kuchnia przylegająca do salonu wyposażonego w kominek zapewnia łatwą komunikację domowników oraz stanowi świetną strefę wspólnego relaksu i rozrywki. Projektant przewidział dwie łazienki dla zapewnienia komfortu dla 2-5 domowników. Sypialnia zapewni komfortowy wypoczynek, a dwa mniejsze pokoje mogą być wykorzystany, jako pokoje dziecięce, gabinet lub dodatkowe sypialnie dla gości. Garaż sprawdzi się nie tylko, jako bezpieczne miejsce parkingowe dla dwóch samochodów, ale również dodatkowa przestrzeń do przechowywania nart, rowerów czy narzędzi. Projekt Bursztyn jest świetnym wyborem, jeśli szukasz domu drewnianego pod klucz w rozsądnej cenie.

Nowoczesne domy szkieletowe

Projekt Bursztyn został zaprojektowany dla średniej wielkości działki, na której jest możliwa budowa w zabudowie wolnostojącej. Ten dom kanadyjski posiada klasyczną bryłę z wysuniętym garażem, co korzystnie wpływa na ostateczną cenę budowy. Wykorzystanie dachu namiotowego (jedna z najsolidniejszych konstrukcji dachowych) zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo i odporność na obciążenia.
Poza wygodnym rozplanowaniem pomieszczeń, domy drewniane Bursztyn posiadają zadaszony taras przylegający do salonu i sypialni, stanowiący świetne miejsce relaksu w ciepłe dni. Ponadczasowa architektura zapewnia elegancję ukończonego budynku oraz gwarantuje jego dobrą relację z otoczeniem sąsiadujących budynków.
Poszukując nowoczesnej inwestycji, na pewno warto rozważyć projekt Bursztyn. Bezpieczna konstrukcja, korzystny rozkład pomieszczeń i duża przestrzeń wspólna tego domu szkieletowego stanowią jego główne atuty i gwarantują zaspokojenie potrzeb Twoich i twojej rodziny.