• Pow. użytkowa: 188,86 m²
  • Pow. zabudowy: 223,82 m²
  • Pow. dachu: 380,31 m²
  • Min. szer. działki: 32,0 m
  • Kubatura: 1 077,2 m³
  • Liczba pokoi: 6 (3 + 3 na parterze)
  • Wysokość budynku: 7,99 m
  • Kąt nach. dachu: 35°

Komfortowe i przestrzenne domy drewniane pod klucz cieszą się aktualnie sporą popularnością. Odpowiedzią na to zainteresowanie jest prezentowany projekt, który w tej kategorii nie ma sobie równych! To wygodna przestrzeń dla kilkuosobowej rodziny, obejmująca sześć pokoi, dwie łazienki, kuchnię ze spiżarnią i pomieszczenia gospodarcze. W tak zaaranżowanym budynku z pewnością można komfortowo mieszkać i cieszyć się jego praktycznością. Salon połączony z kuchnią to obszerna przestrzeń dzienna, w której bez trudu zmieszczą się zaproszeni goście. Udogodnieniem jest bezpośrednie wyjście z salonu na zadaszony taras – takie rozwiązanie cechuje wszystkie niemal nowoczesne domy całoroczne z drewna, gdyż ułatwia organizowanie przyjęć, a także poprawia komfort mieszkańców.

Gotowy dom drewniany pod klucz

Lekka konstrukcja, charakteryzująca domy szkieletowe, przyczynia się do efektywności realizowania prac budowlanych – domem można zatem cieszyć się bardzo szybko, a funkcjonalne przestrzenie docenią najbardziej wymagający użytkownicy. Bryła budynku w tym projekcie obejmuje spory garaż oraz kotłownię – z garażu zaplanowano bezpośrednie przejście do domu, dzięki czemu znacznie podniesiono wygodę funkcjonowania w tej przestrzeni. Domy drewniane całoroczne są przede wszystkim praktyczne, co niewątpliwie potwierdza ten projekt. Istotną przestrzenią jest strych, który zapewni możliwość przechowywania różnych przedmiotów, nieużywanych przez domowników – jest to bardzo ważne pomieszczenie, ułatwiające zapanowanie nad nieładem, który wkrada się w każde wnętrze. W tym projekcie przewidziano dwie takie przestrzenie, które przyszli mieszkańcy mogą dowolnie wykorzystać.

Dzięki optymalnie rozmieszczonym pokojom na parterze można wyraźnie oddzielić część dzienną i gościnną od prywatnej – domy kanadyjskie cechują się szczególną dbałością o poczucie intymności mieszkańców, a także ich komfort, co w tym projekcie jest zauważalne. Pokoje można zaaranżować także na domowy gabinet czy przestrzeń noclegową dla gości – projekt pozostawia dużą dozę dowolności i kreatywności dla przyszłych właścicieli.