• Pow. użytkowa: 76,53 m²
  • Pow. zabudowy: 96,13 m²
  • Pow. dachu: 163 m²
  • Min. szer. działki: 17,31 m
  • Kubatura: 462 m³
  • Liczba pokoi: 2
  • Wysokość budynku: 6,35 m
  • Kąt nach. dachu: 25°

Za wykorzystaniem drewnianej technologii do stawiania domów przemawia wiele argumentów. Są one przede wszystkim bardzo szybkie w postawieniu – wymagają nawet kilka razy mniej czasu niż przy metodzie murowanej. Drewniane konstrukcje szkieletowe odznaczają się również znacznie niższą ceną. Ich parametry techniczne i użytkowe spełniają wysokie wymagania, a to za sprawą nowoczesnych technologii i materiałów. Nic dziwnego, że osoby chcące zrealizować marzenie o własnym miejscu na Ziemi coraz chętniej wybierają domy kanadyjskie z drewna. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w stawianiu budynków całorocznych pod klucz – gwarantujemy zadowolenie oraz najlepszą jakość wykonania.

Elsa to całoroczny dom szkieletowy z drewna, który odpowiada wymaganiom 3-, 4-osobowej rodziny. To budynek parterowy, który przy niskich kosztach realizacji, gwarantuje komfortowe zamieszkiwanie. Jego całkowita powierzchnia wynosi 76 m2. Przez wiatrołap, z którym sąsiaduje kotłownia, przechodzi się do korytarza, a następnie do jednej z dwóch stref – wspólnej lub przeznaczonej głównie dla domowników. Na część dzienną składa się salon, do którego dołączono również jadalnię i kuchnię. Brak przedzielenia sprawia, że wnętrze jest znacznie bardziej przestronne. Z pokoju dziennego wychodzi się na taras, który pozwala na codziennie relaksowanie się w otoczeniu przyrody. Dzięki takiemu miejscu spędzanie czasu na zewnątrz jest jeszcze przyjemniejsze. Prywatna strefa to z kolei dwa przestronne pokoje, z których można uczynić sypialnie, a także osobna łazienka i ubikacja. Prosta budowa sprawia, że ten dom kanadyjski jest nie tylko tani w wybudowaniu, ale również w eksploatacji.

Oferujemy wykonanie tego budynku pod klucz. Dzięki temu inwestor może niemal natychmiast wprowadzić się do środka. Domy całoroczne z drewna są przytulne, bezpieczne i komfortowe w zamieszkiwaniu. Można poczuć się w nich rzeczywiście jak w domu. Szkieletowe konstrukcje drewniane to jedna z naszych specjalności – żeby się o tym przekonać, zapoznaj się z galerią.