• Pow. użytkowa: 74,2 m²
  • Pow. zabudowy: 118,42 m²
  • Pow. dachu: 206 m²
  • Min. szer. działki: 20,7 m
  • Kubatura: 378 m³
  • Liczba pokoi: 2
  • Wysokość budynku: 6,67 m
  • Kąt nach. dachu: 30°

Poszukujesz wymarzonego domu dla siebie i swojej rodziny? Jesteś osobą, która ceni sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania? Być może dom kanadyjski jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie i na Twoją kieszeń. Projekt Gaja 2 jest uzupełnieniem projektu Gaja wzbogaconym o garaż w bryle całorocznego domu z drewna.

Gotowy dom drewniany pod klucz

Projekt Gaja 2 wyróżnia się konstrukcją domu szkieletowego wzorowaną na prostej bryle, co pozwala na realizację budynku w krótkim czasie. Domy drewniane Gaja 2 są budynkami parterowymi, co zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz stanowi znaczne ułatwienie dla seniorów i rodziców z małymi dziećmi. Otwarta kuchnia przylegająca do salonu wyposażonego w kominek zapewnia łatwą komunikację domowników oraz stanowi świetną strefę wspólnego relaksu i rozrywki. Projektant przewidział jedną łazienkę dla użytku 2-4 domowników. Duża sypialnia zapewni komfortowy wypoczynek, a mniejszy pokój może być wykorzystany, jako pokój dziecięcy, gabinet lub dodatkową sypialnię dla gości. Garaż z przylegającą do niego kotłownią sprawdzi się nie tylko, jako bezpieczne miejsce parkingowe, ale również dodatkowa przestrzeń do przechowywania nart, rowerów czy narzędzi. Projekt Gaja 2 jest świetnym wyborem, jeśli szukasz domu drewnianego pod klucz w rozsądnej cenie.

Bryła projektu domu drewnianego Gaja 2 powstała z myślą o działkach średniej szerokości z równoległym położeniem kalenicy względem drogi, (co jest często wymagane przez lokalne warunki zabudowy). Szkieletowa konstrukcja domu pozwala na budowę w zabudowie wolnostojącej lub bliźniaczej. W przypadku inwestycji w zabudowę bliźniaczą decydującą rolę odgrywa wielkość działki lub posiadanie kilku działek sąsiadujących ze sobą.

Korzyści całorocznego domu z drewna

Domy kanadyjskie dobrze komponują się z już istniejącą zabudową. Klasyczny charakter i nowoczesne wykończenie będą dobrze współgrać z otoczeniem, ułatwiając proces zdobycia niezbędnych pozwoleń budowlanych. Kolejnym atutem jest duża energooszczędność domów drewnianych w porównaniu do klasycznego budownictwa.
Jeśli poszukujesz świetnej inwestycji dla siebie i swojej rodziny, jesteś osobą ceniącą sobie dobry styl i nowoczesne rozwiązania projekt Gaja 2 może być twoim wymarzonym drewnianym domem pod klucz.