• Pow. użytkowa: 67,59 m²
  • Pow. zabudowy: 88,77 m²
  • Pow. dachu: 160 m²
  • Min. szer. działki: 17,24 m
  • Kubatura: 307  m³
  • Liczba pokoi: 2
  • Wysokość budynku: 6,67 m
  • Kąt nach. dachu: 30°

Cenisz sobie wygodę użytkowania oraz czas spędzony w rodzinnym gronie? Obawiasz się dużych kosztów i skomplikowanej budowy tradycyjnego domu? A może marzysz o skromnym, ale eleganckim drewnianym domu pod klucz? Jeśli odpowiedź nawet na jedno z powyższych pytań jest twierdząca to projekt drewnianego domu całorocznego Gaja, spełni Twoje oczekiwania.

Dom kanadyjski na Twoją kieszeń

Projekt domu szkieletowego Gaja jest wzorowany na prostej bryle, dzięki czemu ogólny koszt budowy będzie niższy niż pokrewnych projektów drewnianych domów całorocznych. Przy tym budynku został wykorzystany dach dwuspadowy charakteryzujący się klasyczną prostotą oraz rozsądnym kosztem realizacji.

Nowoczesne domy szkieletowe

Wszechstronność domu szkieletowego Gaja polega na projekcie, który sprawdza się zarówno w zabudowie wolnostojącej, jak i szeregowej (w przypadku usytuowania przy krawędzi sąsiadujących ze sobą działek). Konstrukcja budynku nawiązuje do stylu tradycyjnego, co zapewnia dobre dopasowanie do każdej okolicy z zachowaniem unikalnego charakteru domu kanadyjskiego. Bryła projektu domu drewnianego Gaja powstała z myślą o działkach średniej szerokości z równoległym położeniem kalenicy względem drogi, (co jest często wymagane przez lokalne warunki zabudowy).
Projekt Gaja jest domem parterowy, co sprawia, że poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe, wliczając w to wyjście na taras, z którego już parę kroków do ogrodu. Przestronność wnętrza zapewnia połączenie kuchni z dużym salonem. To rozwiązanie tworzy przestrzeń do spędzania czasu w gronie domowników. Relaks, przygotowywanie posiłków i wspólna zabawa będą tu na porządku dziennym. Salon jest wyposażony w kominek sprzyjający budowie ciepłej atmosfery. Duża sypialnia zapewni komfortowy wypoczynek, a mniejszy pokój może być wykorzystany, jako pokój dziecięcy, gabinet lub dodatkową sypialnię dla gości.

Gotowy dom drewniany pod klucz

Dom drewniany pod klucz Gaja jest idealnym rozwiązaniem dla 2-4 osobowej rodziny. Rozwiązania wykorzystane przy tym projekcie zapewniają wysoki komfort użytkowania, niskie koszty realizacji oraz korzystne rozplanowanie budynku na posiadanej działce. Cechy charakterystyczne dla domów szkieletowych pozwalają na szybką realizację projektu, który z łatwością wpisze się w otoczenie sąsiednich nieruchomości.