• Pow. użytkowa: 99,94 m²
  • Pow. zabudowy: 78,98 m²
  • Pow. dachu: 170,65 m²
  • Min. szer. działki: 18,8 m
  • Kubatura: 422,15 m³
  • Liczba pokoi: 4 (3 + 1 na parterze)
  • Wysokość budynku: 8,12 m
  • Kąt nach. dachu: 44°

Domy wykonane z drewna mają w sobie coś magicznego. To naturalne tworzywo sprawia, że we wnętrzu panuje przytulna atmosfera, która daje domownikom poczucie bezpieczeństwa. Nie bez znaczenia jest fakt, że na wzniesienie całorocznych konstrukcji szkieletowych potrzeba niewiele czasu. Coraz więcej inwestorów decyduje się na drewniane domy kanadyjskie. To najlepszy wybór dla osób pragnących postawić swój dom jak najszybciej i w jak najbardziej przystępnej cenie.

To przestronny dom całoroczny, przeznaczony na działkę o średnich wymiarach, w którym mieszkanie jest przyjemne i wygodne. Obecność piętra znacząco zwiększa powierzchnię użytkową, a także pozwala wyznaczyć przestrzeń przeznaczoną tylko dla domowników. Klasyczna bryła budynku szkieletowego sprawia, że doskonale wkomponuje się w miejscową architekturę. Jego aranżacja nie sprawia większych trudności. Wykonanie można zlecić pod klucz, co stanowi dogodne rozwiązanie dla osób zapracowanych, chcących wprowadzić się do gotowego, pachnącego świeżością domu drewnianego. Parter oraz poddasze posiadają klasyczną zabudowę. Ta pierwsza część składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią i jadalnią. W salonie znajduje się miejsce na nastrojowy kominek. Do tego niewielka łazienka oraz dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na sypialnię dla gości lub też własny gabinet. Na parterze znajduje się również łazienka i kotłownia. Dom szkieletowy posiada niezwykle przestronne poddasze, w tym pokój o powierzchni ponad 25 m2, do tego dwa dodatkowe pokoje i przestronną łazienkę. Przy tym domu kanadyjskim z powodzeniem urządzi się duży taras.

Wznosimy domy szkieletowe całoroczne, które są bezpieczne i komfortowe. Z naszą pomocą wiele osób znalazło swoje przysłowiowe miejsce na Ziemi. Domy kanadyjskie są polecane ze względu na krótki czas budowy, niskie koszty oraz wysoką estetykę. Coraz cieplejszy klimat sprzyja ich stawianiu. Jednocześnie nasze całoroczne drewniane konstrukcje spełniają formalne wymagania, takie jak prawidłowe ustawienie kalenicy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat tego modelu.