• Pow. użytkowa: 79,48 m²
  • Pow. zabudowy: 60,25 m²
  • Pow. dachu: 103,03 m²
  • Min. szer. działki: 19,34 m
  • Kubatura: 395 m³
  • Liczba pokoi: 3
  • Wysokość budynku: 8,57 m
  • Kąt nach. dachu: 45°

Jesteś fanem nowoczesnych i minimalistycznych rozwiązań? Dysponujesz niewielką działką i chciałbyś w pełni wykorzystać jej potencjał? Projekt domu szkieletowego Malutki dr-S spełni Twoje oczekiwania. Dzięki wykorzystaniu poddasza zyskujemy oddzielną przestrzeń wypoczynkową składającą się z trzech przestronnych pokoi oraz dwóch balkonów. Wykorzystanie przeszkleń w szczycie budynku nadaje klasycznemu domowi kanadyjskiemu nowoczesnego wyglądu z zewnątrz i znacznie powiększa optycznie przestrzeń mieszkalną.

Gotowy dom drewniany pod klucz

Projekt Malutki dr-s należy do klasy domów drewnianych całorocznych i świetnie nadaje się na niewielką działkę. W tym projekcie możemy rozróżnić całkowite rozdzielenie przestrzeni na dwie kategorię: rozrywkową i wypoczynkową. Do pierwszej zalicza się przestronny salon połączony z jadalnią, z której możemy wyjść do ogrodu przez drzwi balkonowe. Umiejscowiona na poddaszu strefa wypoczynkowa składa się z jednej dużej sypialni z garderobą oraz dwóch mniejszych pokoi. Warto zaznaczyć, że z każdego pomieszczenia możemy wyjść na jeden z dwóch balkonów. Dom kanadyjski Malutki posiada w standardzie dwie toalety, po jednej na każde piętro, co zapewni komfort wszystkim domownikom.

Nowoczesne domy szkieletowe

Budynek został zaprojektowany dla małych i średniej wielkości działek. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów wykończeniowych projekt prezentuje się stylowo i nowocześnie. Technologia stosowana w domach szkieletowych pozwala osiągnąć wysoką wydajność energetyczną budynku, przy zachowaniu dowolności w przypadku wykorzystanego ogrzewania. W przypadku wyboru domu całorocznego z drewna, Malutki dr-S jest idealnym wyborem dla inwestorów ceniących sobie minimalizm i maksymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni.
Projekt Malutki dr-S wyróżnia się na tle innych domów kanadyjskich piętrową zabudową oraz nowoczesnym charakterem. Ten efekt został uzyskany dzięki wykorzystaniu przeszkleń w szczycie budynku oraz bryły wykończonej blachą na rąbek stojący. Dobrze dobrane proporcje, naturalna i spokojna kolorystyka sprawią, że Malutki może być Twoim wymarzonym domem drewnianym pod klucz.