• Pow. użytkowa: 145,33 m²
  • Pow. zabudowy: 116,17 m²
  • Pow. dachu: 243 m²
  • Min. szer. działki: 22,5 m
  • Kubatura: 720 m³
  • Liczba pokoi: 3
  • Wysokość budynku: 8,81 m
  • Kąt nach. dachu: 42°

Coraz więcej inwestorów dostrzega potencjał, jaki posiadają domy drewniane szkieletowe. Ich wybudowanie zajmuje znacznie mniej czasu niż przy budynkach stawianych metodą murowania. Wysokiej jakości materiały, a także nowoczesne technologie zapewniają wysoką izolację, która chroni przed czynnikami pogodowymi z zewnątrz. Całoroczne domy kanadyjskie to jedna ze specjalności naszej firmy. Przedstawiamy model Milicz 53, który świetnie nadaje się do zamieszkania nawet przez wielopokoleniową rodzinę. Budynek zapewnia dużą ilość przestrzeni, która została zaplanowana w rozsądny sposób. Wykonujemy domy drewniane pod klucz, dzięki czemu można się do nich wprowadzić krótko po zakończeniu budowy.

Budynek szkieletowy składa się z parteru i piętra, które stanowią odpowiednio część dzienną i nocną. Wejście do tego domu z drewna prowadzi przez wiatrołap, który działa niczym bariera dla temperatury z zewnątrz. Stamtąd przechodzi się do niezwykle przestronnego salonu połączonego z kuchnią oraz z miejscem na jadalnię. W tym domu kanadyjskim na parterze znalazło się również miejsce na biblioteczkę lub gabinet. Funkcjonalności dodaje łazienka na parterze, z której mogą korzystać goście, a w razie potrzeby – również i domownicy. Parter to także pojemny garaż oraz kotłownia. Poprzez schody wchodzi się do jednego z pięciu przestronnych pokoi lub też łazienki o zdecydowanie bardziej prywatnym charakterze. Pomieszczenia można zaaranżować jako sypialnie, uczynić z jednego z nich gabinet lub pokój gościnny. To kanadyjski dom całoroczny wygodny nawet dla kilkuosobowej rodziny.

Wybór całorocznego domu pod klucz oznacza brak konieczności martwienia się o wykończenie. Wszelkie tego typu czynności są już wykonane. Budynki szkieletowe są budowane w tempie wręcz ekspresowym w porównaniu z konstrukcjami murowanymi. Do tego domy drewniane, mimo że odznaczają się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, są zdecydowanie tańsze. Polecamy konstrukcje kanadyjskie z drewna osobom, które marzą o ziszczeniu marzenia o własnym domu w sposób jak najszybszy i przystępny finansowo.