• Pow. użytkowa: 194,64 m²
  • Pow. zabudowy: 240,2 m²
  • Pow. dachu: 280 m²
  • Min. szer. działki: 32,16 m
  • Kubatura: 1 072 m³
  • Liczba pokoi: 4
  • Wysokość budynku: 8,26 m
  • Kąt nach. dachu: 30°

Projekt domu Onyks 3 to propozycja dla osób, które cenią domy całoroczne z drewna, utrzymane w klasycznej stylistyce. Dom świetnie sprawdzi się na szerokiej działce, która umożliwi dowolne jego usytuowanie i dostosowanie do indywidualnych preferencji przyszłych mieszkańców. Dzięki typowej bryle budynku proces budowy nie powinien generować trudności – projekt został stworzony z myślą o zabudowie wolnostojącej, w której domy szkieletowe sprawdzają się doskonale. W projekcie domu przewidziano dwustanowiskowy garaż, który usytuowany został w linii budynku. Cała konstrukcja pokryta jest dachem dwuspadowym.

Gotowy dom drewniany pod klucz

Charakterystycznym atutem, jakim cechują się domy kanadyjskie, jest przytulny design, szybki proces budowy oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Również ten dom spełnia takie cechy, stając się optymalnie zagospodarowaną przestrzenią dla rodzin z dziećmi. Projektant uwzględnił w nim przestronną część dzienną na parterze, obejmującą pokój i jadalnię. Niewątpliwie tam właśnie będzie rozgrywać się codzienne życie wszystkich członków rodziny. Kuchnia została zaprojektowana tak, aby każda korzystająca z niej osoba miała poczucie swobody i przestrzeni, doceniając praktyczne i funkcjonalne rozwiązania. Niezaprzeczalnie istotnym elementem jest także garderoba, a także uroczy kominek w salonie, dzięki któremu cała przestrzeń zyska przytulności i domowego ciepła.

Jeśli kogoś interesują domy drewniane całoroczne, to ten projekt z pewnością spełni najwyższe wymagania. Cztery sypialnie kreują przestrzeń, odpowiednią dla kilkuosobowej rodziny, a ciekawie przemyślane poddasze sprawi, że będzie można tam spędzić czas na odpoczynku i relaksie. Oryginalnym elementem tego projektu jest antresola, nadająca całości nieco nowoczesnego stylu. Zaplanowany przez architekta taras stanowi płynne połączenie wnętrza domu z ogrodem – na nim można spędzać miłe chwile przy porannej kawie lub wieczornej kolacji w świetle gwiazd. Domy drewniane pod klucz to szybkie, oszczędne i imponujące estetycznie rozwiązanie – prezentowany projekt to udowadnia!