• Pow. użytkowa: 93,1 m²
  • Pow. zabudowy: 167,65 m²
  • Pow. dachu: 244 m²
  • Min. szer. działki: 21,5 m
  • Kubatura: 789,05 m³
  • Liczba pokoi: 3
  • Wysokość budynku: 6,47 m
  • Kąt nach. dachu: 30°

Masz trudności ze znalezieniem projektu domu całorocznego z drewna, który pozwoliłby maksymalnie wykorzystać ci potencjał Twojej działki? Cenisz sobie prostotę, elegancję i funkcjonalność? Projekt Pelikan Slim 2 z pewnością sprosta Twoim wymaganiom.

Gotowy dom drewniany pod klucz

Dom szkieletowy Pelikan Slim 2 opiera się na prostokątnej bryle z wykorzystaniem dachu dwuspadowego. Projekt powstał z myślą o wykorzystaniu potencjału wąskich działek, na których rozwiązanie na planie kwadratu znacznie ograniczyłoby przestrzeń mieszkalną.  Dzięki temu rozwiązaniu udało się uzyskać 120 m2 do użytku domowników. Przestronny salon połączony z jadalnią i kuchnią będzie świetnym miejscem rozrywki i zabawy dla 2-4 osobowej rodziny. Centralnie umiejscowiony kominek znacznie umili wam spędzanie długich zimowych wieczorów i ociepli rodzinną atmosferę. Na część wypoczynkową domu kanadyjskiego składają się 3 pokoje oraz duża łazienka. Główna sypialnia dzięki dodatkowej garderobie będzie łatwo w utrzymaniu porządku, a wyjście na taras pozwoli od samego rana cieszyć się promieniami słońca. Pozostałe dwa pokoje mogą być wykorzystane w charakterze pokoi dla dzieci, gabinetu lub sypialni dla gości. Domy drewniane pod klucz Pelikan Slim 2 wyróżniają się doskonałym wykorzystaniem dostępnej powierzchni, a dzięki wpisanemu w bryłę garażowi wygląd budynku nabiera nowoczesnych proporcji.  

Nowoczesne domy szkieletowe

Projekt Pelikan Slim 2 jest domem parterowym o klasycznym prostokątnym kształcie, co znacząco zmniejsza koszty budowy w porównaniu do klasycznego budownictwa. Dodatkowym atutem zabudowy parterowej jest wygoda użytkowania domu szkieletowego Pelikan Slim 2 dla osób starszych, niepełnosprawnych czy rodziców z małymi dziećmi.
Pelikan Slim 2 jest świetnym rozwiązaniem dla inwestorów poszukujących nietuzinkowego projektu całorocznego domu z drewna. Zadaszony taras pozwoli spędzać czas na świeżym powietrzu nawet w deszczowe dni. Dodatkowa przestrzeń garażowa będzie wielkim udogodnieniem dla majsterkowiczów oraz pozwoli komfortowo przechowywać sprzęt zimowy, rowery itp. Warto poświęcić czas i dokładnie przemyśleć wszystkie korzyści z realizacji projektu Pelikan Slim 2 w swój wymarzony dom kanadyjski.