• Pow. użytkowa: 106,35 m²
  • Pow. zabudowy: 113,69 m²
  • Min. szer. działki: 22,28 m
  • Kubatura: 635,24 m³
  • Liczba pokoi: 3
  • Wysokość budynku: 7,7 m
  • Kąt nach. dachu: 40°

Szukasz pomysłu na własne miejsce na Ziemi? Domy całoroczne z drewna dają komfort i wytrzymałość podobną do tych jakie wykazują budynki stawiane metodą murowania, z tym że dom szkieletowy można postawić nawet kilka razy szybciej od tego tradycyjnego. Użycie wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii sprawia, że całoroczna konstrukcja odznacza się wytrzymałością na całe lata. Drewniane wykonanie zapewnia przytulną atmosferę wewnątrz. Poczujesz się w nim naprawdę jak w domu.

Model Trypolis 4 doskonale nadaje się dla kilkuosobowej rodziny. W środku zastosowano wyraźny podział na strefę ogólną dla gości oraz tę prywatną. Dom jest całoroczny, a odporność na czynniki zewnętrzne zapewnia mu wysoki poziom termoizolacji. Parter składa się z kuchni połączonej z jadalnią oraz przestronnego pokoju dziennego, z którego można wyjść na taras. Nasze domy drewniane pod klucz projektujemy tak, aby od początku były funkcjonalne. Dlatego nie zapomnieliśmy o niewielkiej spiżarce i toalecie na parterze w sam raz dla gości. Budynek z drewna posiada również garaż przeznaczony na dwa samochody, z którego można wejść do kotłowni. Idąc schodami w górę, wchodzi się do bardziej prywatnej części. Składa się na nią kilka pomieszczeń, jakie można zaadoptować na sypialnię, biura lub pokoje gościnne. Są przestronne i dobrze oświetlone, dzięki czemu przebywanie w nich stanowi czystą przyjemność. Dwa pomieszczenia mają dostęp do tarasu. Jak wszystkie domy kanadyjskie posiada on bardzo dobre zabezpieczenie przed temperaturami z zewnątrz.

Wybudowanie domu drewnianego zajmuje znacznie mniej czasu niż przy wyborze techniki murowania. Konstrukcje szkieletowe polecamy wszystkim, którzy chcą wybrać szybki czas realizacji, niskie koszty i wysoką wytrzymałość. Domy drewniane pod klucz są praktyczne i wygodne w zamieszkiwaniu, czego dowodem jest projekt Trypolis 4.