• Pow. użytkowa: 122,6 m²
  • Pow. zabudowy: 146,96 m²
  • Pow. dachu: 183  m²
  • Min. szer. działki: 22,99 m
  • Kubatura: 850 m³
  • Liczba pokoi: 3
  • Wysokość budynku: 7,46 m
  • Kąt nach. dachu: 35°

W domach drewnianych całorocznych panuje wyjątkowa atmosfera. Naturalne tworzywo sprawia, że wnętrza odznaczają się przytulnością. Wybór drewna nie oznacza jednak, że domy szkieletowe muszą wyglądać identycznie. Najlepszym tego dowodem jest projekt uA115 – nowoczesny, niezwykle przestronny i oryginalnie zaprojektowany. Zapewnia aż 123 m2 przestrzeni użytkowej, co czyni go idealnym miejscem dla kilkuosobowej rodziny. Jak każdy całoroczny drewniany dom kanadyjski jest budowany kilkukrotnie szybciej niż jego murowany odpowiednik.

Nowoczesne szkieletowe technologie, coraz to lepsze materiały budowlane oraz wiedza profesjonalistów sprawiają, że drewniane modele kanadyjskie cieszą się rosnącym zainteresowaniem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą spełnić marzenie o własnym domu w szybki i atrakcyjny cenowo sposób. Projekt uA115 jest jednym z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań w naszej ofercie. To całoroczny budynek piętrowy, a więc szybki w budowie i tani w użytkowaniu. Posiada wyraźny podział na strefę prywatną oraz dzienną – przeznaczoną dla domowników oraz dla ich gości. W tym szkieletowym domu całorocznym kuchnia, jadalnia i salon stanowią jedność, dzięki czemu to wnętrze emanuje przestrzenią. Tam też znajduje się wyjście na taras. Bardziej prywatna strefa składa się z trzech sypialni, z których można uczynić również pokoje o innym przeznaczeniu. Duża łazienka i dwie ubikacje sprawiają, że codzienna toaleta przebiega sprawnie nawet przy rodzinie większej niż czteroosobowa. Domy kanadyjskie z drewna słyną z przemyślanej budowy, dlatego w projekcie uwzględniono również pomieszczenie użytkowe, idealne na pralnię, a jedna z sypialni posiada garderobę.

Wszystkie domy całoroczne z drewna powstają przy wykorzystaniu dopasowanych technologii i wysokiej jakości materiałów. Ich szkieletowe ściany są wykonane z drewna o zwiększonej wytrzymałości. Jako fundamenty w tym projekcie przewidziano płytę żelbetową. Wykonujemy domy pod klucz, do których wprowadzka jest natychmiastowa – to idealne rozwiązanie dla niecierpliwych osób.