Konstrukcje szkieletowe

Domy drewniane, szkieletowe, kanadyjskie, popularne od dawna w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz krajach skandynawskich. Drewniane domy szkieletowe to bardzo krótki czas realizacji, najniższe koszty budowy, możliwość zamieszkania zaraz po postawieniu budynku, zdrowe, bardzo ciepłe i trwałe!
Domy drewniane wykonane są z drewna suchego, struganego, impregnowanego. Ściany i stropy domów drewnianych ocieplane są styropianem lub wełną mineralną fasadową i wełną mineralną.
Domy wykonujemy do stanu surowego otwartego, zamkniętego, deweloperskiego oraz pod klucz. Działamy na terenie całej Polski oraz Niemiec.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Propozycje cen znajdują się w zakładce CENNIK.

Konstrukcje drewniane

Drewniana wiata garażowa, carport to alternatywa dla tradycyjnych murowanych garaży. Wiaty garażowe można postawić na zgłoszenie budowlane, nie wymagają pozwolenia na budowę co bardzo upraszcza procedurę i po upływie 30 dni możemy przystępować do wykonywania robót budowlanych.
Wszystkie drewniane wiaty garażowe, carporty garaże wykonujemy na indywidualne zamówienia od projektowania po montaż. Dowolne wymiary, dowolne przekroje drewna, dowolny rozkład ścianek, dowolne pokrycie dachowe, siding, wszystko co tylko klient sobie życzy.
Wiaty garażowe, carporty, garaże wykonywane są z drewna suchego, struganego, szlifowanego i malowanego na kolor wybrany przez inwestora.
Budujemy też drewniane garaże na bazie konstrukcji wiaty nieocieplone i ocieplone. Koszt takiego garażu jest często o połowę mniejszy niż koszt murowanego garażu. Na wiaty garażowe, carporty, garaże drewniane udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Konstrukcja drewnianej wiaty, carportu, garażu jest niezniszczalna ale jest to tylko drewno malowane, narażone na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych i trzeba je co jakiś czas odświeżyć.
Prowadzimy też usługę konserwacji i serwisu wiat garażowych ale przy nie naszych, drewnianych wiatach, carportach, garażach zastrzegamy sobie prawo odmowy usługi po stwierdzeniu błędów przy pierwszym malowaniu u innego producenta.
Wszystkie wiaty garażowe, carporty, drewniane garaże wyceniane są indywidualnie. Wycena jest bezpłatna.

Gotowe obiekty

Domki drewniane, domki narzędziowe, szopki, drewutnie, drewniane domki dla dzieci, huśtawki, zadaszenia, werandy, ogrody zimowe, pergole, architektura ogrodowa. Potrafimy z drewna zrobić wszystko. Wszystkie wyroby, podobnie jak nasze wiaty garażowe , domy , garaże drewniane, wykonywane są z drewna suchego, struganego, szlifowanego i malowanego na kolor wybrany przez inwestora.

Domy i obiekty w technologii tradycyjnej

Szeroki zakres naszych usług wiąże się także z budowami obiektów mieszkalnych, komercyjnych , modernizacji w technologii tradycyjnej. Dobrze dobrany zespół oraz fachowcy pozwalają na terminowe wykonywanie powierzonych nam zadań. Chcesz wybudować lub przebudować dom w technologii tradycyjnej? Potrzebujesz fachowego projektu, obliczeń? Skontaktuj się z nami.
Preferujemy budowanie domów jedno oraz wielorodzinnych w stanie surowym zamkniętym lecz podejmujemy się również najtrudniejszych zadań!